About

Na cel edukacja

Na cel edukacja to podkast, przez który staram się rozwijać, jako ojciec. Dzieci zmieniają się, choć tego często nie dostrzegamy. Poprzez rozmowy z specjalistami w dziedzinie edukacji i wychowania staram się nadążać za tymi zmianami a wręcz wyprzedzać te zmiany by nie słyszeć kiedyś starego porzekadła „Mądry Polak po szkodzie.” Jeżeli i ty podzielasz moją troskę pozostań ze mną. Możesz podpowiedzieć mi temat kolejnego odcinka. 

Odcinki

godzin materiałów

Rozmówców

Story

Historia powstania podcastu

Podkast na cel edukacja powstał w maju 2020 roku. Nie miałem aspiracji do tego by ktokolwiek słuchał mojego podkastu. Uznałem ze nagrywając pozostanę w dobrej kondycji, jako ojciec. Śledząc trendy w edukacji i wychowaniu. Dzieląc się wiedzą sam sobie ją poukładam. Jednak dziwnie czułem się mówiąc sam do siebie. Raz coś nagrywając czułem, że mogę lepiej więcej itd. Chciałem stworzyć bazę wiedzy, do której będę mógł wrócić.

Jak wracać do nagrań, w których jestem tylko ja 😉 Naturalnym krokiem było by był ktoś jeszcze tak zrodził się zwyczaj zapraszania specjalistów. Jak już pojawił się ktoś i to specjalista, który wniósł do mojego rodzicielskiego życia wartość to jak tu się nią nie podzielić.

Tak przez te lata pojawiły się odcinki z trudnościami. Do jednych gości łatwiej dotrzeć do innych trudniej. Czas na rozmowę pomimo tego ze nagrywamy online też nie jest łatwo. Stąd przerwy w publikacjach.

By lepiej i sprawniej nagrywać skończyłem kurs podkastingu. Uzupełniłem braki sprzętowe, modernizuje stronę internetową.

Ostatnio moja córka zaczęła towarzyszyć mi w obróbce audio.

Podcast rozwija się może nie dynamicznie, ale w swoim tempie. Jeżeli chcesz wesprzeć jego rozwój lub zaangażować się w jego tworzenie. Pisz śmiało.

Twój prowadzący

Poznaj mnie 

Posiadam przeszło 12 letnie doświadczenie pracy, jako nauczyciel. Pracowałem na każdym poziomie edukacyjnym łącząc pracę niejednokrotnie w kilku szkołach na raz.
Pracowałem w środowiskach trudnych i takich, które dla wielu uchodziłyby za ekskluzywne.
Mogę poszczycić się pracą z wieloma doświadczonymi pedagogami. Spoglądam w przeszłość i widzę bogactwo doświadczeń i wiedzy. Wiem, że moja zdobyta wiedza nie gwarantuje, że nie popełnię błędów, jako ojciec.
Jestem ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Weroniki i Filipa. Być rodzicem do piękny obowiązek, który daje dużo satysfakcji i wyzwań. Momentów wzniosłych i takich, które przyciskają do ziemi.
Poprzez podcast chcę się rozwijać w obszarze ojcostwa i odpowiadać na potrzeby moich dzieci.
Mam nadzieję że nie zabraknie mi na to siły 😉

 Tworzę i nagrywam podcasty, ponieważ wierzę, że kluczem do dobrej mojej przyszłości jest świadome i odpowiedzialne społeczeństwo.

Ojciec i nauczyciel

Bądź na bieżąco z moimi najnowszymi odcinkami

Zostawiając swój adres e-mal nie tylko będziesz informowany o nowych odcinkach, ale i zyskujesz możliwość decyzji o tematach kolejnych. Każdy nowy subskrybent otrzymuje ode mnie zestaw darmowych materiałów przygotowanych przez moich gości.

.

Zacznij słuchać już dziś!

Rozwijaj się jako rodzic. Dołącz do grupy rodziców którym zalerzy 😉

Zapraszam do kontaktu

piotr.bacal84@gmail.com