Oferta współpracy dla specjalistów

Do rozmów podcastowych zapraszam nie tylko nauczycieli. Staram się rozmawiać z różnymi specjalistami pracującymi z dziećmi i młodzieżą. Pokazywać wiele kierunków rozwoju pasji i zainteresowań. Sposobów wpływania na zachowanie i postrzeganie świata.

Postaram się w punktach wytłumaczyć, na czym ona może polegać.

Oferuję:

1. Rozmowę w temacie w temacie przedmiotu, którego jesteś specjalistą. W rozmowie będę starał się zadać Ci pytania, które postawiłby rodzic. Wyciągnąć informacje wynikające z twojej wedzy i doświadczenia.

2. Podsumowanie rozmowy w formie graficznej dostępne dla osób, które chcą więcej a wyraziły to zapisując się do newsletteru.

3. Promocję twoje wiedzy, spojrzenia na pracę z dziećmi i młodzeżą. 

4. Twoją promocję. Jeżeli prowadzisz blog lub jesteś zaangażowany w jakieś inne dzieło to jest dobry sposób na promocję. Zostanie usłyszanym. 

5.  Rozmowa zostaje nagrana i udostępniona na wiele platform podcastowych i na you tube. Nie następuje to jednak bez twojej zgody. Wyróżnić mogę następujące etapy:

Przygotowania do rozmowy. (ustalenie pytań itd.)
Wybór dogodnego terminu.
Nagranie rozmowy. (przez internet)
Zabiegi kosmetyczne. (to po mojej stronie)
Przesłanie do twojej akceptacji
Wyrażasz akceptację.
Następuję publikacja.
Promocja rozmowy.

6. Rozmowa może zostać również udostępniona w formie artykułu. W takim przypadku mój rozmówca również wyrazi zgodę na tego typu promowanie jego wiedzy i doświadczeń.

Jeżeli chcesz podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Wskazać miejsce, gdzie się realizujesz. 

Daj się usłuszeć.

Pisz śmiało!

15 + 6 =