Dominika Misiak

Dominika jest nauczycielem historii z wieloletnim starzem. Szczęśliwą matką i żoną.

Wraz z przyjacółmi prowadzi mikroszłołę Laski, która działa przy współpracy z Mikroszkołą Włochy.

Załóżyli szkołę dla swoich dzieci. Z każdym rokiem szkołą powiększa się przyciągając rodziców.

Posłuchaj naszej rozmowy przekonaj się czy Mikroszkoła to nie jest dobra droga rozwoju dla twojego dziecka.

Strona na Facebook

Zobacz innych moich gości

43# Wady postawy u dzieci skąd się biorą i jak im przeciwdziałać

43# Wady postawy u dzieci skąd się biorą i jak im przeciwdziałać

04 grudzień, 2022ODCINEK 43: Wady postawy u dzieci. Skąd się biorą i jak im przeciwdziałać?Jako rodzice chcemy by nasze dzieci były zdrowe bezpieczne i mądre. Często zwykły katar i kaszel może spędzać sen z powiek. Gorączka wzbudza lęk i czujność. Jeśli dziecka nie ma...

40# W jaki sposób wspierać edukację geograficzną dziecka?

40# W jaki sposób wspierać edukację geograficzną dziecka?

14 września, 2022ODCINEK 40: W jaki sposób wspierać edukację geograficzną dziecka?Są przedmioty tak zwane wiodące i te, które pasjonują dzieci. Do tych drugich należy często geografia. Dzieci już od najmłodszych lat są ciekawe świata. Chcą  wiedzieć gdzie żyje to...

36#  Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w Internecie?

36# Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w Internecie?

Czy wiedziałeś, że wykorzystywaniu seksualnemu przez Internet są narażone już dziewczynki w wieku 11 lat?
Dzieci dużo wolnego czasu spędzają w szkole, na podwórku, u znajomych ale i w Internecie. Co zrobić by było bezpieczne? Dziś wraz z moim gościem przyjrzymy się przestrzeni Internetu. Mój gość ma informacje o zagrożeniach w Internecie wraz z zespołem NASK dba o to by Internet był bezpiecznym miejscem dla dzieci. Przybliży nam zagrożenia. Podpowie nam jak na nie reagować co zrobić by przeciwdziałać zagrożeniom.
Moim gościem jest Pani Oliwia Chojnacka Specjalista CSIRT NASK.

34# Podcasty dla dzieci ich wartość  i wspaniała zabawa dla nagrywających

34# Podcasty dla dzieci ich wartość i wspaniała zabawa dla nagrywających

Czytane bajek jest tym co uwielbiam robić na zakończenie dnia. Moje dzieci są już w łóżkach umyte najedzone i co najważniejsze senne 😉 To wspaniałe chwile i cieszę się, że tego chcą. Dzieci jednak uwielbiają słuchać bajek również w ciągu dnia. W czasie zabawy, rysowania poobiedniego leżakowania itd. Wsłuchując się w historię za sprawą wyobraźni przenoszą się do innego świata.
W dzisiejszym odcinku prezentuje moja rozmowę z Wojciechem Struzikiem prowadzącym od wielu lat bajkowy podcast. W dzisiejszym materiale zdradzi nam na czym polega prowadzenie bajkowego podcastu. Jakie trudności napotkał? Jaką wartość ma on i jego słuchacze?

Odbyliśmy wspaniałą męską rozmowę o bajkach. 😉 Zapraszamy do jej wysłuchania. Może i ty zaczniesz za jej sprawą nagrywać swój bajkowy podcast.